Služby

Prodej-pronájem-bytů.cz patří do sítě realitních serverů, na kterém se společnými silami podílí server Vlastníci.cz a realitní kanceláře. Prostřednictvím našich služeb můžete prodat /koupit/pronajmout nemovitost skutečně nejvýhodněji a to buď samostatně nebo přes realitní kancelář. Pro Vás jsou služby RK zdarma, pokud není mezi Vámi a realitní kanceláří dohodnuto jinak. S Vlastníci.cz je inzerce vždy zdarma.

Registrovat byt k prodeji či pronájmu můžete zde. Inzerát se objeví na prvním realitním serveru Vlastníci.cz a na dalších s návštěvností desítek tisíc měsíčně.

Pokud hledáte byt k prodeji či pronájmu zaregistrujte se zde. Najdeme vám tu nejvýhodnější nabídku na trhu.

Jediný bytový server se službami na míru a individuálně.

  1. Prodej /pronájem bytu samostatně a bez realitek na www.vlastnici.cz a www.vlastnici.sk automaticky s registrací.
  2. Můžete si vybrat ze služeb advokátní kanceláře nechat si za mírný poplatek vyhotovit smlouvy. Záleží na vás, nezávazné. Pokud chcete, vyberte si zde.
  3. Můžete využít služeb profesionální realitní kanceláře Nejlepší bydlení.cz a využít inzerce na dalších specializovaných serverech této realitní kanceláře. Nezávazné. Budete pouze kontaktováni s nabídkou služeb realitní kanceláře. Jaký postup zvolíte je na Vás a neovlivní inzerci na www.vlastnici.cz a www.vlastnici.sk
  4. Financování na míru. Pokud hledáte financování nemovitosti, specialisté z poradenské firmy Financier, s.r.o (www.financier.cz) Vám rádi a zdarma poradí jak postupovat. Více informací zde.

 

 

 

 

 

 

Kam dál:

podívejte se na zajímavé Chaty a chalupy na prodej. Můžete zkusit i Prodej domů nejen rekreačních, ale i rodinných, vícegeneračních energetických apod. Uvažujete-li o stavbě svépomocí, tak si vyberte mezi Pozemky na prodej. Hotové reality, které čekají na kupce najdete pod touto značkou Prodej nemovitostí. Lokálně zaměřené jsou Reality Plzeň, popř. Reality Brno plné nabídek na byty k prodeji i pronájmu, domy, pozemky, komerce..Pokud se vám nechce hledat mezi mnoha nabídkami v Plzni pak zkuste Prodej bytů Plzeň, v Brně pak prodej bytů Brno. Pokud chcete krásnou dovolenou a ubytování v Čechách zkuste chaty a chalupy. Komplexní nabídku nemovitostí najdete na reality.name

 

Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-pronajem-bytu.cz


Hledej byty v okrese: